Ubytování pro účastníky akce

ubyt. hotelového typupostel200 Kč/os./noc
tělocvičny nebo třídyvlastní spacák40 Kč/os./noc
malé stanyvlastní stan40 Kč/os./noc + 40 Kč/stan

Pro spaní ve spacácích budou k dispozici dvě tělocvičny v gymnáziu a v případě příliš velkého zájmu i učebny. Třídy pak také poskytujeme po domluvě větším skupinkám.

Stany je třeba nahlásit předem, míst pro jejich postavení máme omezený počet.

Protože kapacita ubytování v Neratovicích je omezená, zajistili jsme ubytování též v blízkém Mělníku, jednáme o zřízení speciálního autobusu pouze pro účastníky Parconu. Abychom mohli zaručit postele všem, kteří si přejí hotelové ubytování, je třeba, aby se všichni řádně co nejdříve přihlásili. Stále jednáme o dalším ubytování, proto pozorně sledujte naše stránky.

Platbu za hotelové ubytování upřednostňujeme na místě. Veškeré záležitosti ohledně ubytování směřujte na adresu ubytovani@avari.cz.


Další možnosti ubytování v Neratovicích

Pro ty, kteří by si chtěli zajistit ubytování v Neratovicích či okolí raději sami, přinášíme několik tipů:

Penzion Family
Vojtěšská 588, Neratovice-Libiš
Telefon: 315 684 261
500 Kč/os./noc

Hřebčín Mlékojedy - Stáj Kamila Horáka
Hlavní 10, Neratovice-Mlékojedy
Mobil: 602 346 682
Mail: hippo@jinak.cz
400 Kč/os./noc (vč. snídaně, dvoulůžák obsazený dvěma osobami)
Poznámka: Hřebčín se nachází v Neratovicích, ale na druhém břehu Labe nez Parcon-Taurcon, doporučujeme zájemcům vybaveným kolem nebo těm, co se rádi projdou (tak 15 minut chůze) :-). Autem se musí oklikou přes silniční most, tedy je cesta delší.

Farma Rudeč
Rudeč, Kostelec nad Labem
Telefon: 326 981 543
Poznámka: Na internetu nemají údaj o ceně, ale zato víme, že mají saunu a tenisový kurt :-). Kostelec n/L. je od Neratovic vzdálen 9 km, můžeme tedy doporučit pouze účastníkům s vlastním autem.